Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Çocuk Yarışmaları / 2011 TRT Popüler Çocuk Şarkıları Yarışması
 

2011 TRT Popüler Çocuk Şarkıları Yarışması

A+ A-
Tarih: 20 Haziran 2011

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından 10.su düzenlenecek olan 2011 Popüler Çocuk Şarkıları Yarışması'nın finali 25 Haziran 2011 tarihinde Trabzon'da canlı bir televizyon prodüksiyonu olarak gerçekleştirecek.

TRT, çocuk müzikleri repertuarına özgün eserler kazandırmak için "2011 Popüler Çocuk Şarkıları Yarışması" düzenliyor.

"10.Popüler Çocuk Şarkıları Yarışması" 25 haziran 2011'de Trabzon Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde saat 17:00'de TRT Çocuk'tan canlı olarak yayınlanacak. 200 çocuk korist 10 bestecinin hazırladığı şarkıları seslendirecek. Ankara Trabzon İzmir Dİyarbakır ve İstanbul'dan canlı bağlantılar yapılıp 7 çocuktan oluşan jüri üyelerinden alınan puanlarla birinci belli olacak. Bu heyecanlı yarışmayı kaçırmayın.
Okunma Sayısı : 916
Son güncelleme : 21.06.2011 01:13
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.