Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / ANKAMall'da Yarıyıl Eğlenceleri Çocukları Bekliyor
 

ANKAMall'da Yarıyıl Eğlenceleri Çocukları Bekliyor

A+ A-
Tarih: 31 Ocak 2013

ANKAmall alışveriş merkezinin yarıyıl tatilindeki çocuklar için hazırladığı etkinlikler 10 Şubat'a kadar sürüyor. 2-3 Şubat günleri saat 14.00'te Caillou ve arkadaşlarının ücretsiz konseri, gün boyu süren Bızz ile Vızz atölyeleri ve “Keloğlan Masalları” köyü çocukları bekliyor.

8 Şubat'a kadar gezilebilecek "Keloğlan Masalları" köyünde Keloğlan, Uzun ve Huysuz maskot karakterleri tiyatro oyunları da sergiliyorlar.

Çocuklar masal köyünde çizgi filmdeki görsellere sadık kalınarak yapılan Denizaltı, Bilgecan Dede’nin Evi, Adımopter, Deney kazanı, Karavezir'in Şatosu'nu gezip fotoğraf çektirebiliyor.

Düşler Sahnesi’nde ise çocuklar hafta boyunca masallar dinliyor, Bızz ile Vızz karakteriyle çeşitli oyunlar oynayıp Sincap SinSin’le tiyatro yapıyorlar. Etkinlikler kapsamında ayrıca, alışveriş merkezi içinde gezici Kukla gösterileri ve unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarının da devam ediyor.

Okunma Sayısı : 931
Son güncelleme : 01.02.2013 01:20
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.