Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Arzum'dan Anneler Günü'ne özel kampanya
 

Arzum'dan Anneler Günü'ne özel kampanya

A+ A-
Tarih: 04 Mayıs 2009

Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektörünün lider markası Arzum'dan geleneksel Anneler Günü Kampanyası. Arzum, bu yıl da biricik annelerimize birbirinden şık ve evlerde yardımcı hediye alternatifleri sunuyor.

Anneler Günü'nde ne alacağım sorusuna Arzum, Eylikeyif Çay ve Kahve Robotu Seti, Soprano Max Multi Blender Seti, ve Danza Resilium Tabanlı Ütü seçeneklerini öneriyor.

Evlerde pratik kullanıma uygun ürünleriyle en sevilen markalardan biri olan Arzum, bu özel kampanya kapsamında Ehlikeyif'i 179 TL'den satışa sunarken, her Ehlikeyif ürünü alanlara ise, küçük tost makinası Mintost'u hediye ediyor. Kampanya kapsamında ayrıca, Soprano Max Blender Seti'nin fiyatını 139 TL,'ye Danza ütünün ise 99 TL'ye indiriliyor.

ARZUM SOPRANO MAX MULTİ BLENDER SETİ

Doğrama, rendeleme ve dilimleme, çırpma ve çubuk blender özellikleri olan Arzum Soprano Blender Seti, Turbo fonksiyonu, 1,5 lt kapasiteli doğrama haznesi, 800 ml kapasiteli ölçü kabı, ısıya dayanıklı, paslanmaz çelik çubuk blender ayağı, paslanmaz çelik çırpıcı, çift taraflı paslanmaz çelik bıçak, paslanmaz çelik dilimleme ve rendeleme diskleri, emniyet kilidi, itici, kaymayı önleyici taban özelliklerine sahip. Ürün lila, yeşil ve beyaz renklerde sunuluyor.

ARZUM EHLİKEYİF ÇAY VE KAHVE ROBOT SETİ

Su ısıtıcısı, çay robotu, Türk kahvesi robotu Arzum Ehlikeyif'de ortak enerji iletim tabanı sayesinde birarada sunuluyor. Çaycı: Double heat sistemi ile %90 enerji tasarrufu, 1650W kaynatma ,135W sıcak tutma özelliği. Kahveci: 800 W, 1,9 lt kapasiteli su ısıtıcısı, 0,7 lt kapasiteli cam demlik, 0,3 lt, 3-4 fincan kapasiteli Türk kahvesi haznesi, özel kapağı sayesinde su ısıtıcısı olarak kullanılabilme imkanı, paslanmaz çelik gizli rezistans, paslanmaz çelik çay filtresi, 360° dönebilme özelliği , kablosuz kullanım, susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi özellikleri taşıyor. Ehlikeyif, yeşil ve lila olmak üzere iki renkte satışa sunuluyor.

ARZUM DANZA RESİLİUM TABANLI ÜTÜ

2400 W, çizilmez Resilium taban, dikey buhar özelliği, ayarlanabilir buhar gücü, şok buhar ve sprey özelliği, kendi kendini temizleme özelliği, kireçlenmeyi önleyen sistem (anti-calc), damlamayı önleyen sistem (anti-drip), 380 ml kapasiteli şeffaf su tankı, ölçekli su kabı, kablo sarma bölümü, taban ısısına göre renk değiştiren termal bantlı Arzum Danza, mavi ve lila renklerinde üretiliyor.
Okunma Sayısı : 984
Son güncelleme : 04.05.2009 20:18
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.