Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Mekanlar
Cicicee /
Mekanlar / Atlı Karınca Çocuk Evi

Atlı Karınca Çocuk Evi

A+ A-

Arı Çocuk Evi, 2002 yılının eylül ayında Hayriye Akaltın - Ömer Akaltın tarafından kurulmuştur. Yuva olarak inşaa edilen binanın 750 m2 kapalı alanı, 700 m2 açık alanı vardır. Deprem koşulları gözönüne alınarak yapılmıştır. Binanın çevresi tamamen açık, bütün sınıflar güneş görür konumdadır. Arı Çocuk Evi, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında, çağdaş eğitim yöntemlerini kullanarak özgüveni gelişmiş, araştırmacı, sorgulayabilen yaratıcı, evrensel boyutta düşünebilen ve davranabilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Sanat Dalları: Yaratıcı Drama, Müzik, Modern Dans, Plates, İngilizce.

Adres
Barbaros Mahallesi Çiçekçibostan Sokak No: 35 Altunizade, İstanbul Üsküdar / İstanbul (Anadolu)
Telefon
0 (216) 651 27 17
E-posta
bilgi@atlikarincacocukevi.k12.tr

Okunma Sayısı : 1442
Son güncelleme : 26.04.2013 14:13
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.