Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Televizyon / En Yeni Programlar / Ayıcık Bombo

Ayıcık Bombo

A+ A-
Tarih: 02 Ocak 2014

Sevimli mi sevimli kahramanımız Ayıcık Bombo her gün yeni bir bilginin peşinde! Hem kendi öğreniyor hem de ekran başındaki izleyicilere öğretiyor. Ayıcık Bombo ile siz de tanışın!

Konuşamadan bir şey anlatmak mümkün müdür? Cevabınız 'hayır' ise, Ayıcık Bombo ile tanışmadınız demektir. Hayal gücü çok gelişmiş olan Ayıcık Bombo, neler düşündüğünü ve nasıl hissettiğini konuşmadan da anlatabiliyor. Yalnızca sesini duyduğumuz Anlatıcı ise her bölümde Bombo’ya tavsiyeler vererek yardımcı oluyor. Yumuşacık görseliyle de izleyenleri etkileyen Ayıcık Bombo her bölümde arkadaşları; Ponpon, Miço, Bella ve Karamel ile yepyeni maceralara atılıyor. 

Çocuk programı Ayıcık Bombo, her gün 09:00, 17:00 ve 00:00 saatlerinde minikaÇOCUK ekranlarında olacak. 

Okunma Sayısı : 4710
Son güncelleme : 02.01.2014 10:13
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.