Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Mekanlar
Cicicee /
Mekanlar / Bakırköylü Sanatçılar Derneği

Bakırköylü Sanatçılar Derneği

A+ A-

1993 yılında Bakırköy’de yaşayan, yaşamış sanatçıları bir çatı altında toplamak, gençleri sanata özendirmek, sanatsal ve kültürel alanda çalışmak isteyenleri eğitmek amacıyla kurulan BASAD, müzik, dans ve tiyatro gibi birçok sanatsal alanda kurs veriyor.

Sanat Dalları: Akordeon, Bağlama, Bale, Çocuk Korosu, Hiphop, Latin Dansları, Tiyatro, Flüt, Modern Dans, Fotoğraf, Klasik Gitar, Elektro Gitar, Kanun, Karikatür, Keman, Klarnet, Mandolin, Ney, Org, Piyano, Yağlı Boya, Sulu Boya, Pastel Boya, Karakalem, Solfej, Armoni, Bateri, Ritim, Perküsyon

Adres
Bakırköy Kültür ve Sanat Konağı İstanbul Caddesi No: 38, Bakırköy, İstanbul Bakırköy / İstanbul (Avrupa)
Telefon
0 (212) 570 45 95 - 0 (533) 961 15 03
E-posta
basad@basad.org.tr
İnternet Adresi

Okunma Sayısı : 1479
Son güncelleme : 26.04.2013 16:00
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.