Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Çocuk Etkinlik Rehberi / Çocuklar için Spor /

Bambi Koşusu

A+ A-

Geyik Koşuları'nın çocuklar için özel kategorisi Bambi Koşuları'nda 3 – 12 yaş arasındaki çocuklar kendi aralarında yarışıyor.

Bambi Koşuları, 100, 200 ve 400 metre uzunluğunda düzenleniyor. Yarışta tüm çocuklar “1” göğüs numarası ile çıkış yapıyor ve parkuru tamamlayan her çocuğu madalya bekliyor.

Geyik Koşuları'nın sosyal sorumluluk ortağı Türkiye Korumlaya Muhtaç Çocuklar Vakfı - Koruncuk ile yapılan proje sayesinde, yarışmaya yapılan ücretli kayıtların ardından alınan özel göğüs numaraları ile vakfa bağış yapılabiliyor.Okunma Sayısı : 2029
Son güncelleme : 08.02.2013 20:52
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar

1.

hafta

2.

hafta

3.

hafta

Bahçelievler Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu

4.

hafta

5.

hafta
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.