Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Çocuk Kulübü
Cicicee /
Çocuk Kulübü / Partiler / Bebek Bezinden Dekoratif Pasta Yapımı
 

Bebek Bezinden Dekoratif Pasta Yapımı

A+ A-

Evde düzenlenen baby shower partilerinin, doğacak bebek ile ilgili ihtiyaçların karşılandığı özel toplantılar olması, anne adayları için hamileliklerinin son dönemlerinde harika bir fırsattır. Baby shower partisinde, parti verilecek evin de doğacak bebek referanslı süslerle donatılması yaygındır. Sıkça kullanılan süslerden biri de havludan ya da bebek bezinden yapılmış dekor pastalardır. Siz de evinizde düzenleyeceğiniz baby shower partisi için farklı kurdele ve çiçekler kullanarak çeşitli havlu pastalar veya bebek bezinden pastalar oluşturabilirsiniz.

Bebek bezinden dekor pasta yapmak için ihtiyacınız olanlar; bolca desenli bebek bezi ve bunları tutturacak farklı renk ve kalınlıklarda kurdeleler. Çiçekler de pastanıza hoş bir hava katabilir.
Okunma Sayısı : 2201
Son güncelleme : 19.08.2013 11:41
"Çocuk Kulübü"
bölümünde ara
ARA
"Çocuk Kulübü" etiketleri

Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.