Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Çocuk Etkinlik Rehberi / Çocuklar için Atölye Çalışmaları /

Boyama Atölyesi; Kozalak Boyama ve Süsleme

A+ A-

BAHÇEPARK Çocuk Kulübü üyeleri 12 günlük “Yeryüzü Şenlikleri” etkinlikleriyle Resim, Heykel, Söyleşi, Baskı, Kolaj, Mutfak, Kukla, Mitoloji, Astronomi, Maket, Tasarım, Oyun ve Dans Atölyelerine katılacaklar. Çocuklar, Toprak, Su Hava, Ateş elementleriyle ilişkilendirilecek atölyelerle denizin, ormanın, gökyüzünün, doğal kaynakların, tabiatın bilinmeyen yönlerini keşfedecekler. Uygulamaya dayalı birer saatlik atölyeler; tarihin kökenleri, eski uygarlıkların gizemleri ve gündelik yaşamları, uzayın sonsuz güzellikleri, ünlü sanatçıların yaratı dünyaları, dünya çocuk edebiyatının ölümsüz eserleri hakkında da çocukları bilgilendirecek. Üyeler 12 günlük yeni temanın bitiminde kendi ürettikleri heykeller, resimler, kuklalar, bereket objeleri, basılmış materyaller ve maketlerle evlerine dönecekler. 2011-2012 okul sezonunun ikinci dönemine şenlik tadındaki kulüp aktivitelerinin yüksek enerjisiyle ve yepyeni bilgilerle girecekler.Okunma Sayısı : 718
Son güncelleme : 20.01.2012 18:50
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar

1.

hafta

2.

hafta

3.

hafta

Marmara Forum Basketbol - Futbol Yaz Okulu

4.

hafta

5.

hafta
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.