Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Çocuk Etkinlik Rehberi / Çocuk Tiyatroları /

Bulutlar Bize Kalsın

A+ A-

Tiyatro Mavi'nin Bulutlar Bize Kalsın adlı çocuk oyununda, "Bir çöpçü tüm dünyayı temizleyebilir mi... Elinden ne kadarı gelir... Acaba etrafımızdaki çöplerin içinde kirden pislikten oluşan canavarlar mı yaşıyor... Çevreyi kirletenlerin aklına onlar mı giriyor... Dünyamızın dışında yaşayanlar kirlilikle ilgili ne düşünüyorlar... Ormanlarımızın sonumu geliyor? Bunun nedeni cahillik mi? Doğamız yeterince korunuyor mu? Peki, ormanlarımızın faydalarını biliyor muyuz? Bir gemi ise dünyamız, hepimiz aynı gemideyiz ve gemi yara aldı. Gelin beraber onaralım." konuları işleniyor.Okunma Sayısı : 474
Son güncelleme : 12.09.2013 16:57
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar

1.

hafta

2.

hafta

3.

hafta

Bahçelievler Belediyesi Ücretsiz Yaz Okulu

4.

hafta

5.

hafta
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.