Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Çilek Kız minikaÇOCUK'ta
 

Çilek Kız minikaÇOCUK'ta

A+ A-
Tarih: 13 Kasım 2013

Çilek Kız yepyeni bölümleriyle her gün 08:30 – 15:30 – 18:00 ve 21:00’de minikaÇOCUK’ta.

Neşeli ve sevimli Çilek Kız rengarenk dünyasına herkesi davet ediyor. Dünyaca ünlü kahramanımız arkadaşlarıyla birlikte birbirinden eğlenceli maceralar yaşarken izleyicisine dostluğun ve yardımlaşmanın önemini de öğretiyor.

Çilekli Bahçe Şehri’nde yaşayan Çilek Kız, arkadaşları Portakal Çiçeği, Erikli Puding, Frambuazlı Turta ve Limonlu Şeker ile birlikte kimi zaman birbirlerinin sorunlarını çözerken kimi zaman da mutluluklarını paylaşıyor. Küçük ve renkli dünyalarında çok mutlu olan Çilek Kız ve arkadaşları yeteneklerini sevgiyle birleştirerek açtıkları çeşitli dükkanlarda birbirlerinin ihtiyaçlarını da karşılıyor. Onları çalışırken, parti verirken, birbirlerinin problemlerini çözmeye çalışırken ya da muhteşem güzellikteki Çilekli Bahçe Şehri’nin bir köşesinde piknik yaparken görebilirsiniz. Onlar çalışmayı, eğlenmeyi ve bir arada olmayı çok seviyorlar. Siz de onlara katılmak ister misiniz?

Okunma Sayısı : 650
Son güncelleme : 13.11.2013 17:15
Etiketler:
Çilek Kız
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.