Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Anasayfa
Cicicee /
Özel Dosyalar / Çocuklarla Gidilebilecek Tatil Yerleri

Çocuklarla Gidilebilecek Tatil Yerleri

A+ A-

Çocuklu aileler için tatil yapma planları başladı. Okulların kapanması ile birlikte birçok aile, yazlıklarında güneşin ve suyun tadını çıkartıyor.

Siz de çok yoruldunuz ve tatili hak ediyorsunuz. Yazlığa gitmesiniz de çocuklarınız ile birlikte stresten ve trafikten uzak bir yerde dinlenmek istiyorsunuz.

Aynı zamanda çocuğunuz da dinlensin hatta farklı aktivitelerle tatilin keyfini çıkartsın diyorsanız, hazırladığımız tatil yerlerine bir göz atın deriz.

Hangi tatil beldelerinde çocukla gidilebilecek otel veya tatil köyü bulunuyor? Seçeceğiniz yerde çocuklar için neler yapılıyor? Çocuklardan kaç yaşına kadar ücret alınmıyor? İkinci çocukta ücretler ne kadar fark ediyor? İşte çocuklarla gidilebilecek tatil yerleri, bol neşeli günler.Okunma Sayısı : 1005
Son güncelleme : 01.04.2013 22:58
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.