Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Televizyon / Çocuk Kanalları / Da Vinci Learning

Da Vinci Learning

A+ A-

Hem çocuklara hem yetişkinlere hitap eden Da Vinci Learning; D-smart 122. Kanalda, Tivibu 153. Kanalda ve Teledünya 203. Kanalda yayında. Çocuk ve belgesel kanallarının içeriklerini birleştirerek, uzmanlar tarafından hazırlanmış bir formatta eğitim sunan Da Vinci Learning Kanalı bu anlamda bir ilki gerçekleştirmektedir. 24 saat eğlendirirken öğreten yeni bir konsept sunan Da Vinci Learning, ailelerin anlamlı tv izleme deneyimi konusunda önemli bir ihtiyacını karşılayarak çocuk ve belgesel kanallarını bir araya getirmiştir.Hikayesel anlatım yöntemleri kullanılarak sunulan programlar, çocukların ihtiyaçlarına, seviyelerine ve günlük ihtiyaçlarına yönelik hazırlanıyor.

Ayrıca Da Vinci Learning çocuk dünyasını bilimle renklendirmek üzere “Eğlenerek Öğrenmek Mümkün” sloganıyla Da Vinci Learning Eğlenceli Bilim Çocuk Dergisi’ni sunarak her ay çocuk okurlarıyla buluşuyor. Yaş aralığı 6-12 olarak belirlenen Da Vinci Learning Eğlenceli Bilim Çocuk Dergisi’nde, çocuklar için yayımlanan programların içeriklerine uygun konular işlenirken, okullardaki fen teknolojileri derslerine yardımcı olmak amacıyla müfredatı takip eden sayfalar da bulunuyor.

Da Vinci Learning ve Da Vinci Learning Bilim Çocuk dergisi hakkında detaylı bilgilere http://tr.da-vinci-learning.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.
http://www.facebook.com/DaVinciLearningTurkiye üzerinden Da Vinci Learning’in içeriklerini takip edebilir, sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.İzleyici Kitlesi : Her yaş grubuna yönelik yayın yapan kanalın çocuk programları 6-13 yaş grubuna hitap ediyor.


Okunma Sayısı : 3485
Son güncelleme : 20.11.2013 08:58
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.