Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Çocuk Yarışmaları / Disney Channel Türkiye Dans Yarışması; "Haydi Çalkala: Dans Dans"
 

Disney Channel Türkiye Dans Yarışması; "Haydi Çalkala: Dans Dans"

A+ A-
Tarih: 17 Eylül 2012

Disney Channel Türkiye 17 Eylül Pazartesi günü www.disneyturkiye.com.tr adresi üzerinden Haydi Çalkala: Dans Dans adlı yepyeni bir dans yarışması başlatıyor. Yarışmanın birincisi en iyi arkadaşıyla birlikte unutulmaz bir Hollywood gezisine gönderilecek, orada ünlüler gibi ağırlanacak, Disneyland'ı ziyaret edecek, ve ayrıca Haydi Çalkala! dizisinin koreografları ve stilistleriyle tanışacak. Ayrıca kazanan yarışmacının dansı ve unutulmaz Amerika serüveni Disney Channel Türkiye ekranlarında da yayınlanacak.

Haydi Çalkala: Dans, Dans Disney Channel'ın hit komedi dizisi Haydi Çalkala'dan esinleniyor ve 6 ile 16 yaş arası hayranlarına programdaki bazı özel dans hareketlerini öğrenme fırsatı sunuyor. Katılımcıların yaş aralığı 10-16 arası olacak. Katılımcıların evde arkadaşlarıyla hazırlayacakları solo ya da grup performanslarını 17 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında yarışmanın web adresi üzerinden yönlendirilecekleri özel mikrositeye yüklemeleri yeterli. Çocuklar, solo performanslarıyla yarışmaya katılabilecek. Yarışmanın bitiş tarihini takiben başvurular The Walt Disney Company jürisi tarafından değerlendirilerek kazanan isim açıklanacak.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Genel Müdürü Sinan Ceylan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: "Haydi Çalkala Disney Channel'daki en sevilen dizilerimizden biri ve hayranlarına yeni yarışmamız Haydi Çalkala: Dans Dans aracılığıyla bu çok sevdikleri programla etkileşime girme şansını sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bu çocuklar için büyük bir fırsat ve ben tüm çocukları yarışmaya katılıp yeteneklerini sergilemeye davet ediyorum." dedi.
Okunma Sayısı : 1350
Son güncelleme : 27.09.2012 20:33
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.