Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Çocuk Kulübü
Cicicee /
Çocuk Kulübü / Partiler / Doğum Günü Davetiyeleri Hazırlama
 

Doğum Günü Davetiyeleri Hazırlama

A+ A-

Evde Doğum Günü Partisi İçin Doğum Günü Davetiyeleri Hazırlama

Evde doğum günü partisi hazırlarken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de parti davetiyelerini önceden hazırlayıp konuklara dağıtmaktır. Hem bu hazırlığa çok fazla vakit harcamamamız hem de çocuğunuzun zevkine hitap edebilecek davetiyeleri kolayca bulabilmeniz amacıyla, sizlere birbirinden güzel davetiye şablonları hazırladık. Yapmanız gereken sadece, çocuğunuzla birlikte bu davetiyelerden birisini seçmek ve renkli yazıcınızdan çıkartıp davetli sayısı kadar çoğaltarak davetli listenize göndermek. Hatta çocuğunuz okul çağında ise, davetiyeler üzerinde boş bırakılan alanlara arkadaşlarının isimlerini onun yazmasına izin verin. Bu şekilde parti hazırlıklarından, parti sonuna kadar doğum günü heyecanını yaşamış olacaktır.

Sizler İçin Hazırladığımız Davetiyeler

Beğendiğiniz resmin üzerine tıklayıp, davetiyenizin bir kopyasını yazıcınızdan basabilirsiniz.Okunma Sayısı : 13980
Son güncelleme : 05.05.2013 17:12
Fotoğraf Galerisi
"Çocuk Kulübü"
bölümünde ara
ARA
"Çocuk Kulübü" etiketleri

Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.