Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Alışveriş
Cicicee /
Alışveriş / Kampanyalar / Electro World'den Babalara Tablet, Çocuklara Pepee Çanta
 

Electro World'den Babalara Tablet, Çocuklara Pepee Çanta

A+ A-
Tarih: 11 Haziran 2013

Yaklaşan Babalar Günü ve Karne Günü için Electro World hem çocuklar hem de babalar için özel kampanyalar sunuyor. 16 Haziran 2013 tarihine kadar tüm Electro World mağazalarında geçerli olacak kampanyalar kapsamında hediyeli ürünler satışta olacak.

Electro World’den Apple ürünlerini seven babalar için MacBook Pro serisinden MD 101 / TU model bilgisayar 2 bin 999 TL’lik fiyatı ile Babalar Günü için bir hediye alternatifi. Bu bilgisayar yanında kampanya kapsamında iPad Mini 16GB Wi – Fi hediye edilecek.

Tablet bilgisayar kategorisindeki en yeni modellerden reedPAD Tablet 299 TL fiyatla satışa sunulurken, bu ürünü almayı tercih edenler de yanında hediye olarak çocuklar için Pepee Sırt Çantası’nın sahibi olacak.

Okunma Sayısı : 378
Son güncelleme : 11.06.2013 12:18
"Alışveriş"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.