Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Kütüphanesi / Çocuk Kitapları / Ellika Tomson’un Keşif Günlüğü

Ellika Tomson'Un Keşif Seyahati

A+ A-

Bilgi:

Ellika'nın hiç keyfi yok, çünkü pazartesiye kadar bir ödev yazması gerekiyor;hem de sayfalarca, hem de uzun zaman önce yaşamış bir kaşif hakkında... Ama komşusu tamirci ve temizlikçi Pampas ona küçücük bir defter, bir kalem ve yepyeni bir fikir verir: Neden Ellika Kâşif olup da kendi keşif günlüğünü yazamasın? Keşfetmek için uzak ülkelere gitmek şart mı? İnsan yaşadığı apartmanda keşif seyahatine çıkamaz mı? İşte Ellika Tomson'un ilginç ve maceralı keşif seyahati böyle başladı... Daima keşfedilecek bir şey vardır! En iyi bildiğinizi sandığınız yerde bile!
Okunma Sayısı : 940
Son güncelleme : 19.02.2013 21:43

Yazar:

Âsa Lind

Yayınevi:

Kanat Çocuk

Basım Tarihi:

2009

Fiyatı:

12 TL

Yaş Grubu:

8-11 yaş

İsbn:

978-975-8859-95-5

Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.