Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Emmy Ödüllü "Sihirli Ağaç" TRT Çocuk'ta
 

Emmy Ödüllü "Sihirli Ağaç" TRT Çocuk'ta

A+ A-
Tarih: 02 Ocak 2009

Çocuklar ve gençler için hazırlanmış, Emmy ödüllü, dünyaca ünlü fantastik TV drama; "Sihirli Ağaç" TRT Çocuk ekranlarında.

Yapımları geniş bir hayal gücü, zengin yeni fikirler içeren ödüllü Polonyalı yönetmen Malezska tarafından yazılan ve çekilen "Sihirli Ağaç", tüm dünyada büyük başarı kazanmış bir TV drama serisi. Emmy ödüllü yapım; gösterime girdiği her ülkede; içerdiği iyimserlik, fantezi ile gerçekliğin mükemmel harmanlanışı ve yüksek yapım kalitesi nedeniyle büyük beğeni kazanmaktadır.  
 
Yedi hafta süresince cumartesi günleri saat 19.15'te yayına girecek olan yapımda; fırtına ile  devrilen dev gibi bir ağacın hikayesi konu alınıyor. Bu dev meşe, sıradan bir ağaç değildir.  Sihirli bir ağaçtır! Bu ağaçtan yapılan kızak, zar, boyalı kalem, odun, asa, mutfak dolabı ve tahta ayakkabı, bu eşyaların sahiplerine şans getirecektir.

Küçük büyük herkesin ilgi ve merakla izleyeceği "Sihirli Ağaç" 03 Ocak'tan itibaren her cumartesi saat 19.15'te TRT Çocuk'ta.
Okunma Sayısı : 1482
Son güncelleme : 02.01.2009 07:00
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.