Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Fuarlar / İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı
 

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı

A+ A-
İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı bu sene 13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.
Tarih: 23 Ekim 2013

 
13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda, Türkiye’nin güvenilir markalarının en yeni anne, bebek, çocuk ürünlerinin ve en yeni hizmetlerinin sergilendiği özel alanlar; uzmanlarla birebir görüşebileceğiniz soru cevap köşeleri, dikkat çekici sempozyumlar; ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte katılacağı, birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacağı yarışmalar; bütün çocukların sevgilisi olan çizgi film karakterlerinin bir araya geldiği Çizgi Film Köyü yer alacak.
 
İBS'den Yeni Yıl Hediyesi 
 
Anne, bebek, çocuk markalarının cazip indirimleri ve hediye çekleri ebeveynlerin yüzünü güldürecek. 
Oto koltuğundan pusetlere, beşiklerden bebeklere yönelik hijyen malzemelerine kadar bir çok hediyeye ulaşmak ise Web sayfası ve sosyal medya kanalları üzerinden fuarı takip edip, yarışmalara katılarak mümkün olacak. Fuardaki özel dinlenme alanları, bebek bakım odaları ve yemek salonları annelerin ve çocukların sağlığı, konforu düşünülerek tasarlandı. 
 
 
Okunma Sayısı : 685
Son güncelleme : 24.10.2013 09:30
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.