Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Mango'nun Çocuk Giyim Koleksiyonu Mango Kids, Temmuz'da Beğeniye Sunuluyor
 

Mango'nun Çocuk Giyim Koleksiyonu Mango Kids, Temmuz'da Beğeniye Sunuluyor

A+ A-
Tarih: 27 Mayıs 2013

Mango, 18 Temmuz itibariyle Mango online store'da satışa sunulacak yeni Mango Kids giyim markası ile çocukların dünyasına girmeye hazırlanıyor. Yeni çocuk giyim koleksiyonu ile Ağustos başı itibariyle de Mango mağazalarında satışa sunulacak.

3 ila 12 yaş arası çocuklar için tasarlanan yeni çocuk giyim koleksiyonu, hem temel, hem de son trend giysileri içerecek ve aynı zamanda, kadın koleksiyonunun en çok satan modellerinden bazılarını "mini-me" adıyla kız çocuk giyimine uyarlayacak. Bu koleksiyon aynı zamanda aksesuar, ayakkabı ve iç giyim de içerecek.

Mango Kids, İspanya, Türkiye, Fransa, Rusya, Almanya, İtalya ve Portekiz de dahil olmak üzere 31 ülkede mevcut yaklaşık 150 Mango mağazasının yanı sıra, Barcelona, Valencia, San Sebastian, Cordoba, Montpellier, Frankfurt ve diğer birçok bağımsız cadde üstü mağazasında 70 metrekare ila 150 metrekare arası mağazalarda Ağustos ayının başında satışa sunulacak.  

Mango 2014 yılında, biri büyük beden giysilere, diğeri 14 - 20 yaş arası gençlere yönelik iki yeni koleksiyonu daha satışa sunmaya hazırlanıyor. 

Okunma Sayısı : 734
Son güncelleme : 27.05.2013 15:01
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.