Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Opet'in Yeni Reklam Filmi Çocuklara Trafik Bilinci Aşılıyor
 

Opet'in Yeni Reklam Filmi Çocuklara Trafik Bilinci Aşılıyor

A+ A-
Trafikte bilinçli nesiller yetiştirmek için yola çıkan OPET, Trafik Dedektifleri Projesi'ne özel bir reklam filmi hazırladı.
Tarih: 05 Mart 2014

Türkiye’nin hemen her ilinde milyonlarca çocuk ve gence, okullarında trafik eğitimi vermek üzere hayata geçirilen projeyle, gelecekte trafik kazalarının büyük oranda engellenmesi planlanıyor. Proje için hazırlanan şarkı ve dans performansının öne çıktığı reklam filminde ‘trafik kazalarının yaşanmadığı, trafik konusunda bilinçli bir Türkiye için tüm çocuklar ve aileleri projeye davet ediliyor.

'Trafik Dedektifleri' şarkısı Emre Irmak tarafından hazırlandı. Dans ise, genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı Anadolu Ateşi çocuk dans grubu Kıvılcımlar’ın imzasını taşıyor. 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Eşleri Kaynaşma Yardımlaşma Derneği (PEKAY) ve Uluslararası Polis Birliği Türkiye ortaklığında OPET’in desteğiyle başlayan 'Trafik Dedektifleri Projesi' ile trafiği güvenli, ulaşımı konforlu bir ülkeye dönüşüm hedefleniyor.

Trafik Dedektifleri Şarkısı

Biz Trafik Dedektifleriyiz.
Bütün kuralları çok iyi biliriz.
Bilmeyenlere öğretiriz.
Hataları hep düzeltiriz.
Arka koltuktur bizim yerimiz.
Hep bağlıdır kemerlerimiz.
Güvenliğe çok önem veririz.
Kırmızıda durur yeşilde geçeriz.
Her şeyi görmeli
Kuralları bilmeli
Trafik Dedektifi
Hatayı önlemeli.
Okunma Sayısı : 452
Son güncelleme : 05.03.2014 16:10
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.