Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Pepee Gösterisi 16-17 Mart'ta İzmir'de
 

Pepee Gösterisi 16-17 Mart'ta İzmir'de

A+ A-
Tarih: 12 Mart 2013

Çizgi filmiyle TRT Çocuk ekranlarında izleyicilerle buluşan Pepeenin şarkıları ve danslarından oluşan interaktif gösterisi, 16 ve 17 Mart 2013 tarihlerinde İzmirde, Konak Atatürk Kültür Merkezindesahneleniyor.

Gösteride Pepee ve teyzesinin kızı Şila, en sevilen şarkılarını minik hayranları ile birlikte söylecek.

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından tasarlanıp, hazırlanan, 4 yaşındaki Pepee, ana hedef kitlesi olan 3-6 yaş grubunu aşıp herkesin sevgilisi haline geldi. TRT Çocuk ekranlarında her gün izleyicisi ile buluşan sevimli karakter, bölümlerde söylediği eğitim içerikli şarkılarla hem çocuklar hem de yetişkinler arasında kahraman haline geldi.

Gösteri hakkında bilgi için tıklayınız.
Okunma Sayısı : 907
Son güncelleme : 01.04.2013 05:41
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.