Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri /
 

Pınar Kido'dan Ödüllü Yarışma

A+ A-
Tarih: 05 Şubat 2013

Pınar’ın çocuklara sütü sevdirmek ve süt ürünlerini tüketme alışkanlığı kazandırmak amacıyla sunduğu Pınar Kido’nun hazırladığı; çocukların yeteneklerini sergileyebilecekleri, ailelerinin de anı olarak saklayabileceği Komiklik Kitabı çıktı.

İnteraktif içeriğe sahip 90 sayfalık Komiklik Kitabı'nın 40 sayfasında çocuklara özel şaka ve şovlar yer alıyor.

Kitabın Sihirli Numaralar bölümünde şaşırtıcı sihirbazlık gösterileri, Stand-Up Şov bölümünde komik bilmeceler, Şaka Şov bölümünde şaka önerileri bulunuyor. Dans Şov’daki limbo şov ve jüri oylama fişleri ile çocuklar kendi dans yarışmalarını düzenleyebiliyor, not defteri bölümünde ise kendi yaratıcı şaka ve bilmecelerini yazabiliyor.

Çocuklar kitaptaki şifreler ile internet oyunu "Eğlence Dünyası"nda avantaj yakalıyor, oyuna katılanları çeşitli hediyeler bekliyor.

Çocukların ebeveynleri aracığılıyla üye olup katılabileceği oyunda, çekilişe katılanlardan üç kişi iPad Wi-Fİ 16 GB, beş kişi de Xbox 360 oyun konsolu ve Dance Central 3 oyunu kazanacak.

Okunma Sayısı : 1048
Son güncelleme : 06.02.2013 21:18
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.