Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Medya ve Yayın
Cicicee /
Medya ve Yayın / Çocuk Haberleri / Prenseslerin 3 Boyutlu Ağaçevi eğlenceli öykü
 

Prenseslerin 3 Boyutlu Ağaçevi eğlenceli öykü

A+ A-
Tarih: 13 Ağustos 2010

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları'ndan yaratıcı çocuklarının kalbini fethedecek bir kitap ve oyun seti:Prenseslerin 3 Boyutlu Ağaçevi

"Prenseslerin Ağaçevi", yaratıcı çocuklar için 3 boyutlu ağaçevi, karton oyuncaklar ve eğlenceli bir öykü sunuyor. Çocuğunuz bu kitaptaki karton bebeklerle kendi oyunlarını sahneleyecek, ağaçevindeki hareketli bölümleri keşfedecek, kendi öykülerini yazacak ve arkadaşları ile birlikte oynayabilecek.

Yaz tatilini geçirmek için, bir kiraz ağacına kurulmuş ağaçevinden daha eğlenceli bir yer olabilir mi? Taçyaprağı, Gelincik, Gül ve Meşepalamudu'nun Çınar Krallığı'ndaki tatiline siz de katılın. Karton bebeklerle birlikte gökkuşağında kayın, salıncakta sallanın, gösterinizi sahneleyin. Mutfaktaki tarif defterini bulup, Çuhaçiçeği Hanım'ın gizli tarifiyle gelincik suyu yapın. Bu tatilde yapacak ne kadar çok şey var değil mi?

Prenseslerin Ağaçevi
Yazan: Maggie Bateson ve Louise Comfort
39 TL
Okunma Sayısı : 528
Son güncelleme : 13.08.2010 16:47
"Medya ve Yayın"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.