Eğlence ve AktivitelerKültür ve SanatMedya ve YayınEğitimCiciPediaÇocuk Rehberi
Eğlence ve Aktiviteler
Cicicee /
Eğlence ve Aktiviteler / Çocuk Etkinlik Rehberi / Çocuklar için Atölye Çalışmaları /

TÜRVAK Müzesinde Sömestr Tatili Atölyeleri

A+ A-

Beyoğlu'nda yer alan TÜRVAK Sinema-Tiyatro Müzesi, çocukların tiyatro ve sinemayla yakınlaşacakları bir atölye programı düzenliyor

Müzenin 5-12 yaş grupları için düzenlediği atölyelerde çocuklar, Karagöz-Hacivat'tan balmumu heykellerine, oyun kostümlerinden film afişlerine kadar, tiyatro ve beyazperdenin büyülü dünyasında yapacakları eşsiz yolculuk ardından, “Benim Müzem” ve “Benim Afişim” isimli atölye çalışmalarına katılacaklar.

Çocuklar atölyelerde, dilerlerse kendileri için hazırlanan özel çalışma kağıtlarından kesip-yapıştırarak Müze sergilerinin bir kolajını yapacaklar, dilerlerse boyalarla ve renkli harflerle, hayal ettikleri kendi film afişlerini tasarlayacaklar.

Atölyelere kayıt için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Eğitim atölyeleri süresince aileler CineTele Café'de yüzde 20 indirimden yararlanabiliyor.Okunma Sayısı : 665
Son güncelleme : 14.01.2013 17:04
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar

1.

hafta

2.

hafta

3.

hafta

Enka Yaz Spor Okulu

4.

hafta

5.

hafta
"Eğlence ve Aktiviteler"
bölümünde ara
ARA
Eğlence & Aktiviteler   Kültür & Sanat   Medya & Yayın   CiciPedia    

Tüm hakları saklıdır. Telif hakkı © cicicee.com 2008-2014. Bu sitenin içeriği tasdix'lenmiştir.

www.cicicee.com sitesinde yer alan her türlü yazı, resim ve illüstrasyon hiçbir şekilde basılı, ya da elektronik ortamda kaynak belirtmeden ve izinsiz olarak iktibas edilemez.

www.cicicee.com genel nitelikli bilgilendirme portalıdır ve sadece eğitim amaçlıdır. Kendiniz veya çocugunuz ile ilgili tüm sorunlarınızı mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Lütfen portalı kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okuyun. Bu portalı kullanmanız Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir.